Zaprawa naprawczo-wyrównująca ZW-01 SANDBERG

Charakterystyka:

Przygotowana fabrycznie sucha mieszanka wysokiej jakości cementów portlandzkich wypełniaczy kwarcowych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe. Hydrofobizowana Canastolem. Po zarobieniu wodą uzyskuje się plastyczną jednorodną, łatwo rozprowadzającą się masę. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Łatwa w aplikacji.

Przeznaczenie:

Zaprawa naprawczo – wyrównująca do podłóg i innych elementów betonowych i wykonywania warstw spadkowych o klasie twardości powierzchni SH 50. Do miejscowego wyrównania podłóg oraz ubytków w podłożu przed prowadzeniem dalszych prac tj. układania płytek, izolacji podpłytkowych i innych, wylewania mas samopoziomujących.
Do naprawy niekonstrukcyjnych elementów betonowych i żelbetowych a w szczególności stopni schodowych. Nie stosować na drewno, metal ,tworzywa sztuczne i podłoża na bazie cementu przed zakończeniem procesu wiązania.

Dane wykonawcze:

Temperatura stosowania (powietrza, podłoża, materiałów): od +5°C do +25°C
Proporcje mieszania z wodą: ok. 5 l na 25 kg suchej mieszanki.
Czas przydatności do użycia po zarobieniu wodą: nadaje się do użycia zaraz po wymieszaniu i nie może być użyta nie dłużej niż 4 godziny. Do 1 godziny, w zależności od grubości warstwy, powierzchnię można wygładzić lub przygotować pod płytki.
Zużycie: ok.1,6 kg/m²/1mm grubości warstwy zaprawy.

jak do nas dojechać

formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe do wypełnienia