Wylewka betonowa Sandberg 24 Mpa WB-01

Przeznaczenie:

Zaprawa przeznaczona jest do wylewania posadzek zgodnie z normą lub według indywidualnego zapotrzebowania.

Charakterystyka:

Przygotowana fabrycznie sucha mieszanka wysokiej jakości cementów portlandzkich wypełniaczy kwarcowych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe. Po zarobieniu wodą tworzy jednorodną, łatwo rozprowadzającą się masę. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Łatwa w aplikacji.
Wydajność
Z jednego worka 25 kg około 2 cm grubości 1 m².
Opakowanie Worki papierowe 25 kg, 48 sztuk na palecie.

Sposób użycia:

Wymieszaną zaprawę rozprowadzić równomiernie na oczyszczonym podłożu, wyrównać, w razie potrzeby zatrzeć. W przypadku podłoża o wysokiej chłonności należy użyć preparatu gruntującego. Przy wykonywaniu podkładu podłogowego należy pamiętać o stosowaniu szczelin dylatacyjnych. Zalecana minimalna grubość warstwy podkładu 2cm. Wyrób stosować w temperaturze otoczenia +5°C do +25°C. Mieszankę zarobioną wodą należy zużyć
maksymalnie w ciągu 4 godzin. Wstępne użytkowanie warstwy podkładu możliwe po 48h przy 20°C. Układanie glazury na podkładzie możliwe po 28 dniach. W przypadku ogrzewania podłogowego wstępne uruchomienie ogrzewania po 4-5 tygodniach od wykonania podkładu.
Chronić warstwę świeżej wylewki przed przedwczesnym wysychaniem.
Przygotowanie produktu Wylewanie maszynowe – suchą mieszankę wsypać do kosza w
agregacie mieszająco-pompującym i ustawić stały poziom dozowanej wody, pozwalający
osiągnąć prawidłową konsystencję masy wypływającej z węża. Wylewanie ręczne – materiał z worka należy wsypać do pojemnika z wodą i mieszać aż do uzyskania jednolitej masy, najlepiej za pomocą mieszadła. Masa nadaje się do użycia natychmiast po wymieszaniu.

jak do nas dojechać

formularz kontaktowy

    * Pola obowiązkowe do wypełnienia