Zaprawy tynkarskie

Zaprawy tynkarskie tradycyjne, maszynowe oraz szpryc

 

Sprawdzony asortyment

Oferujemy zaprawę tynkarską tradycyjną oraz maszynową i szpryc w postaci suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy kwarcowych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe, które przeznaczone są do ręcznego wykonywania tradycyjnych jedno- i wielowarstwowych wypraw tynkarskich zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, a także do wykonywania tynków podkładowych pod tynki szlachetne.

Zastosowanie

Zaprawa tynkarska to uniwersalny produkt, który może być stosowany zarówno do prac wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Co ważne, z powodzeniem można go wykorzystać w pomieszczeniach, w których mamy do czynienia z podwyższoną wilgotnością względną. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju miejscach typu łazienka, natryski, sauny czy baseny. Oferowana przez nas zaprawa tynkarska stworzona została z myślą o ręcznym wykonywaniu jedno i wielowarstwowych wypraw tynkarskich. Ta część asortymentu sprawdza się także w przypadku konieczności wykonania tynków podkładowych pod tynki szlachetne.

Propozycja Sadberg

Oferta produktów od naszej firmy to przede wszystkim wykorzystanie najnowszych zdobyczy technologii w branży budowlanej. Jako producent chemii budowlanej, w tym producent suchych zapraw budowlanych wiemy, jakie artykuły sprawdzą się w konkretnych sytuacjach. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zapraw tynkarskich. Sprzedaż organizowana przez Sandberg obejmuje także zaprawę szpryc i niejeden typ zaprawy cementowo-wapiennej.

Zaprawy tynkarskie:
Zaprawa tynkarska uniwersalna Sandberg cementowo-wapienna ZT-01
Zaprawa tynkarska uplastyczniona Sandberg cementowo-wapienna 0,5 ZTU-02
Zaprawa tynkarska uplastyczniona Sandberg cementowo-wapienna 0,8 ZTU-03
Zaprawa szpryc Sandberg Obrzutka tynkarska cementowa ZTU-04

Sandberg 2014


design by swiatlocien.pl