Zaprawy murarskie

Zaprawy murarskie cementowo-wapienne oraz cienkowarstwowe

 

Zastosowanie produktu

Oferujemy zaprawy murarskie w formie suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy kwarcowych i domieszek poprawiających właściwości użytkowe. Nadają się do wznoszenia ścian i filarów z elementów ceramicznych, wapienno-piaskowych, betonowych – z betonów lekkich i komórkowych. Co ważne, produkt sprawdzi się zarówno w przypadku robót murowanych na zewnątrz, jak i wewnątrz budowli. W naszej ofercie znajdują się zaprawy murarskie wewnętrzne oraz zewnętrzne M5 i M10 z właściwościami mrozo- i wodoodpornymi.

Klientom oferujemy także taką zaprawę murarską cementowo-wapienną, która sprawdzi się w przypadku stosowanych powszechnie cegieł i bloczków budowlanych. Będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy planujemy murowanie ścian nośnych czy ścianek działowych.

Zaprawa cienkowarstwowa

W przypadku zaprawy cienkowarstwowej, jej zastosowanie również jest bardzo rozbudowane. Ten typ zaprawy murarskiej z powodzeniem wykorzystywany jest do konstrukcji murowych ze spoinami o grubości 1 – 3 mm, zarówno w murach zewnętrznych (co ważne – naziemnych), jak i wewnętrznych. Zaprawa cienkowarstwowa z powodzeniem może być używana do łączenia elementów powstałych z różnych materiałów.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej pełnej propozycji, a w przypadku jakichkolwiek pytań dot. zaprawy tynkarskiej, wylewek betonowych lub chęci skorzystania z naszej działalności, do kontaktu z przedstawicielem Sandberg. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania.

Zaprawy murarskie:
Zaprawa murarska tradycyjna Sandberg cementowo-wapienna ZM-01
Zaprawa murarska cienkowarstwowa Sandberg ZMC-02 M10
Zaprawa murarska cienkowarstwowa biała ZMC-04 M10
Zaprawa murarska tradycyjna M10 SANDBERG cementowo-wapienna ZM-02

Sandberg 2014


design by swiatlocien.pl