Zaprawy klejowe

Zapowiedź propozycji

Sandberg na rynku jest znany nie tylko jako producent suchych zapraw budowlanych, ale przede wszystkim producent chemii budowlanej, który działa na szeroką skalę. Dzień w dzień dokładamy wszelkich starań, by klienci mieli dostęp do najwyższej jakości zaprawy szpryc oraz zaprawy tynkarskich innego typu. Już niedługo w naszej propozycji pojawią się także odpowiednie zaprawy klejowe. Zapewnimy Państwu na pewno odpowiedni klej do ociepleń, a także klej do glazury.

Klej do ociepleń

Szukając odpowiedniego kleju, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim materiał, który wykorzystamy do wykonywania ociepleń. Zazwyczaj wybór pada albo na wełnę mineralną albo na styropian. Chcąc nie chcąc, w czasie pracy, musimy mieć odpowiednią mieszankę, która pozwoli na skuteczne połączenie dwóch części tego samego produktu. Zapewnimy Państwu możliwość zakupu sprawdzonego elementu, który będzie bardzo pomocny w czasie prowadzenia prac budowlanych.

Klej do glazury

Podobnie jak jest to w przypadku ociepleń, tak i przy kleju do glazury, musimy postawić na produkt, który będzie spełniać swoją rolę. Każdy, kto zastanawia się nad wykończeniem łazienki, chce, aby jego płytki ceramiczne, płytki kamienne czy inne elementy były odpowiednio przymocowane. Zapewniamy nie tylko dostęp do konkretnych produktów, ale także możliwości poradzenia się na miejscu u specjalistów – powiemy, jaki asortyment będzie dla Państwa najlepszy.

Sandberg 2014


design by swiatlocien.pl