Wylewki betonowe

Wylewki betonowe i zaprawy wyrównujące modyfikowane

 

Wysoka jakość

Oferujemy zaprawy przeznaczone do wylewania posadzek zgodnie z normą lub według indywidualnego zapotrzebowania. Są to mieszanki wysokiej jakości cementów portlandzkich, wypełniaczy kwarcowych oraz domieszek, które poprawiają właściwości użytkowe. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, a ponadto są łatwe w aplikacji.

Wykonanie wylewki betonowych

Przeglądając proponowane przez nas wylewki betonowe, zauważycie Państwo, że nasz produkt przeznaczony jest do wylewania posadzek w zgodzie z normą lub też według Waszego indywidualnego zapotrzebowania. Gwarantujemy dostęp do wysokiej jakości suchej mieszanki, która została przygotowana fabrycznie. Kiedy zarobimy ją wodą, powstanie jednorodna, łatwo rozprowadzająca się masa.

Jako producent wylewek betonowych 24 mpa i 20 mpa stawiamy przede wszystkim na to, by oferowane produkty gwarantowały solidność i wytrzymałość konstrukcji. Podobnie jest w przypadku proponowanej zaprawy wyrównującej modyfikowanej. Fabrycznie przygotowana sucha mieszanka to gwarancja wysokiej jakości. Ten produkt charakteryzują bardzo dobre parametry wytrzymałościowe – jest wodo i mrozoodporny.

Znajdujące się w naszej ofercie zaprawy wyrównujące modyfikowane służą do wyrównywania podłoży przed położeniem glazury i terakoty, a także do szpachlowania, uzupełniania ubytków i murowania. Cechują się mrozo- i wodoodpornością, dzięki czemu można je używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wylewki betonowe:
Wylewka betonowa Sandberg 24 Mpa WB-01
Wylewka betonowa Sandberg 20 Mpa WB-02
Wylewka betonowa Sandberg 15 Mpa WB-03

Propozycja naszej firmy obejmuje także m.in. zaprawy murarskie cementowo-wapienne i szereg innych produktów wysokiej jakości.

Sandberg 2014


design by swiatlocien.pl