Wysoka jakość zapraw budowlanych

W trosce o dobro klienta

Jako producent zapraw budowlanych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oraz działając zgodnie z wymogami międzynarodowych standardów, stosujemy własną politykę jakości. Działania te, ukierunkowane na budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientem, oraz stosowaniem najwyższej jakości komponentów w produkcji.

Jako producent chemii budowlanych na bieżąco śledzimy trendy i nowości technologiczne, pojawiające się na rynku. Starannie dobieramy składniki, z których potem powstaje nasz asortyment. Sięgając po naszą zaprawę murarską tradycyjną lub zaprawę szpryc, jak również wylewki betonowe, macie Państwo gwarancję, że otrzymacie produkt najwyższej jakości. Wieloletnia praca nie tylko pomogła nam zgromadzić rozbudowaną wiedzę, ale także zdobyć bezcenne doświadczenie zawodowe, które z powodzeniem wykorzystujemy na co dzień. Doradzamy klientom przy dokonywaniu przez nich decyzji zakupowych.

Z czego powstają nasze produkty?

W skład naszych produktów wchodzą piasek suszony segregowany produkowany w Kruszywach Polskich S.A. – Zakładzie Suszenia i Segregacji Piasku w Rybakach, a także najwyższej jakości cement oraz wapno.

Proces produkcji poddany jest ścisłej kontroli, a posiadane przez nas atesty i certyfikaty są dowodem trzymania najwyższych standardów produkcji.

Nasze produkty wyróżniają się:

  • funkcjonalnością,
  • praktycznością,
  • niezawodnością,
  • trwałością.

Sandberg 2014


design by swiatlocien.pl